Kopírovat pouze s IKONKOU blogu !

Tokio-Bill: spravedlivý trest pro stalkerky

20. září 2009 v 15:17 | ashita |  Tokio Hotel


Sláva má své nevýhody. To si museli kluci z Tokio Hotel zažít už od svého raketové startu v roce 2005. Jedna skupina stalkerských dívek kluky na začátku roku pronásledovala. Bill (20), Tom (20) Gustav (20) a Georg (22) nyní stále ještě žádají spravedlnost. "Doufáme, že ty lidi budou mít za to spravedlivý trest" žádá frontman skupiny Bill Kaulitz v rozhovoru s MSN LOUNGE STAR.

Stres ze stalkerů, to mělo být pozadí za incident na benzinové pumpě v Hamburku na počátku dubna letošního roku, kde se střetla mladá žena s dvojčetem Billa -Tomem Kaulitzem. Situace se vystupňovala krátce poté, co byl jeden člen z rodiny dvojčat fyzicky napaden. Proto na začátku dubna na pronásledovatelky podala skupina stížnost.

V rozhovoru s STAR LOUNGE vzpomíná Bill na ten "drsný čas." "Nejhorší pro nás bylo to, že to byl náš soukromý život ... nebo spíš nemáme skoro žádné soukromí ... nejhorší opravdu bylo to, že se do toho zapletla i naše rodina a přátelé... my sami s tím neumíme nejlíp nakládat. My jsme se sami taky rozhodli pro tento život na veřejnosti. Ale chtěli jsme chránit naše rodiny a přátele." řekl Bill.

Je velká šance, že pachatelé budou zodpovědní za své chování - za stalking (obsedantní pronásledování) jako trestný čin. V Německu se za to dává až tři roky odnětí svobody. Avšak chlapci počítají s tím, že vždy můžou být pobízeni k objektu fanouškovské lásky.

"Myslím, že se to může zase opakovat. Člověk si předtím není jistý. Ale samozřejmě se snažíme dál. Je jasné, že je člověk nemůže porazit, to ano. Ale jsou to věci, které jsou ošklivé, ale také se mohou znovu stát. Myslím si, že to je věc, která bohužel s úspěchem přichází" řekl Bill dál.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co bylo dřív slepice nebo vejce

slepice
vejce
nebo obě dvě na ráz:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama