Kopírovat pouze s IKONKOU blogu !

Leute Heute Interview - (12.9.2009) - překlad

13. září 2009 v 20:35 | ashita |  Tokio Hotel

(c) Přeložila DAda pro http://thth.blog.cz

Vaše nové album Humanoid vychází začátkem října. Jak jste spokojeni s výsledkem?

Bill: Jsme právě velmi spokojeni. Je to extremně vzrušující, protože jsme ho produkovali velmi dlouho, na všem jsme velmi dlouho pracovali. Je to jako dítě, nevíte jak to máte jako dělat. Tak jen děláte něco, co se vám líbí a těšíte se z toho a pak přijde čas, kdy se to má vydat a jste opravdu nervózní. A jsme skutečně šťastní, věnovali jsme tomu mnoho času, zkoušeli jsme spoustu nových věcí a jsme opravdu spokojeni s tím.

Jeho název je Humanoid znamená lidský, je to něco osobní nebo ... jak jste přišli k tomuto názvu?

Tom: Je to osobní vztah, Humanoid byl trochu pocit , který stále doprovázel Billa a mě životem dříve a je tomu tak dosud. A když jsme psali písně do albumu, napadlo nás , že tohle by byl dobrý název, že by nám dobře seděl, když jsme pracovali na albe skoro rok a tak se to za tu dobu vyvíjelo.

Poprvé je album současně vydaný v angličtině i v němčině, jak to cítite je jiné zpívat v angličtině?

Bill: Teda, byla to výzva dělat od začátku v obou jazycích, protože naposledy jsme měli více času, překládali jsme později. Bylo s tím více práce než jsme čekali, protože jsme dělali texty ve dvou jazycích, vlastne a to trvalo dvakrát déle než jako u jinych skupin a videa taky dvojjezyčne. Ale nechtěli jsme zanedbat žádnou verzi. Ale musel jsem si na to zvyknout. Vrátili jsme se trochu zpět na začátek, k tomu, co jsme dělali na začátku. Když jsme před deseti lety začínali, začínali jsme také s němčinou i angličtinou. A teď to děláme znovu a je to dobrý pocit.Necítime se přitom proto zle, nechceme se toho vzdát ani jedné verze.

Jaké je to být tak popularní v USA a Kanadě?

Tom: Samozřejmě velmi dobré. Doufáme, že budeme moct jít do tolika zemí, jak to bude možné. Doposud jsme nebyli v Japonsku, stále to chceme udělat,najlepší by bylo ješte tento rok A je to úžasné, samozřejmě být úspešný v USA i Kanadě . Pro nás to není dost zemí....

Jsou fanoušci tam jiní jak tady nebo je to podobné?

Tom: Myslím, že každý fanoušek je jiný, nemyslím, že to můžeme rozdělit podle zemí. Nemůžete říct: Tak to je jako ten v Kanadě a ve Francii je taký...to se nedá zrovnávat.

Dělali jste photoshoot s Karlem Lagerfeldem právě, jaké jste získali zkušenosti z focení pro Vouge?

Bill: Byla to velmi dobrá zkušenost. Je to jako sen, který si mezitím můžete splnit a bylo to opravdu úžasné. Byl jsem skutečně nadšený, že to mohl dělat. Dobře jsme si rozuměli a ja ho mám rád, obdivuji ho . Bylo opravdu milé pracovat s ním. Bylo to velmi milé focení a celkově to bylo moc veselé.

Karl je perfekcionista , vědeli jste od začátku, co chtěl?

Bill: Myslím, že jsme si ve všem dobře rozuměli, protože jsme oba velmi perfekcionistický. Opravdu jsem věděl,měl jsem své představy,co chci a on také. Myslím, že to bylo nejrychlejší focení, které jsem zažil a šlo to opravdu dobř e a naozaj to dobre fungovalo.

Po posledním albu se stali nějaké věci i mimo pódia, měli ste problémy se stalkers a podobne Myslíte, že to jsou stinné stránky slávy a člověk s nima musí žít nebo jak to vidíte?

Bill: Ano, jsou to stinné stránky, přirozene jsou věci, které se s úspěchem spojují a vy s nimi musíte žít. To je opravdu jedna z negativních věcí.

Je to už lepší, skončila tahle už téma ?

Bill: Nemyslím, že to někdy skončí naozaj...máme za sebou několik jednání
Tom: No, jsme hodně pryč a díky tomu to opravdu nevíme. Díky tomu je velmi obtížné rozhodnout to, ale minulý rok, když jsme produkovali album, zkoušeli jsme žít zcela soukromě.A zjistili jsme ,že zrealizovat to bylo opravdu těžké.

Byl jsi obviněn z napadnutí jedné ze stalkers. Jak je to teď, stále to pokračuje - právní jednání ?

Tom: Ano, to ... ano ješte se to řeší....

Gustav, byl si napadený láhví od piva. Muselo to být bolestivé, však?

Gustav: Ano - ano. Bolelo to každopádně....

Tom: Abych byl upřímný, zažili jsme opravdu různé věci, které nás opravdu boleli ..
Denně bojujeme mezi sebou, to potom bolí mnohem víc....

Jak bylo řečeno, Georg ty si jediný v oficiálním vztahu?

Georg: Ano a ne jen oficiálne... Jsem také jediný, kdo někoho má.

Jak to vypadá s ostatními, nic nového?

Bill: Se mnou jako dříve, kvůli Tokio Hotel ..., ano , není tu žádný milostný vztah. Doufám ale, že se to někdy změní. Rád bych řekl něco jiného, ale nejsem ten, kdo udrží tajemství. Je to opravdu hloupé, neříkat to,když se zamiluji , určitě se to dozvíte .Já samozřejmě doufám, že se
to někdy stane.

Jak to bude dál ,jaký je plán na budouci rok... Album vyjde teď a potom?

Bill: Teď budeme dost na cestách, budeme cestovat k našim fans, představovat naše nove album
Teď právě děláme na pláně tour. Na začátku roka 2010 pujdeme na velkou tour a ano máme toho ještě mnoho v plánu. Náš kalendár na budouci rok je plný termínu...

Tak, poslední otázka, protože jste žili zcela soukromě: Chybělo vám to všechno, koncerty a tak?

Bill: No ano, někdy to udělá člověku dobře nevidět to všechno každý den. A když se popsalo tolik pitomostí, rádi se stáhnete, nechcete se k tomu vyjádřovat a děláte hudbu a tak. Momentálně to bylo jen znervózňujúce. Dělali jsme album chtěli jsme, aby to lidé někdy slyšeli, tak jsme se cítili dobře v úzadí a byli jsme připraveni na album a. .. Nedokážu si představit, že bych roky nic nedělal a něco jiného než tohle. Potřebujeme to. Když nejsem na pódiu delší čas, chci to znovu dělat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama