Kopírovat pouze s IKONKOU blogu !

Jesus on extasy - info

30. září 2009 v 14:54 | ashita |  Jesus on extasy
Jesus on Extasy
Jesus on Extasy je rocková skupina z Německa.Vše začalo tím, že se roku 2005 ve městě Bochum potkali Dorian a Chai.Zjistili, že mají velmi podobné představy o neomezené euforické muzice a rozjeli hudební projekt pod názvem Jesus On Extasy.Odstartují bez cavyků pouť tanečním chrámem.

Jejich cílem je skrz neodolatelné rytmy a sladkohořké melodie šířit extázi.Od začátku upínají hlavní pozornost na zboření hranic mezi žánry.První malé úspěchy přichází po vydání singlu Alone.Přesně rok po svém vzniku vystupují na Bochum Total Festivalu, kde zaujmou tisíce lidí.Také kritici jsou talentem začátečníků nadšeni.Singl Assassinate Me, vydaný na stejnojmenném EP, je poměrně úspěšným hitem.Později vznikne také jeho KMFDM remix.

Ale po náhlém vzestupu přichází těžké časy a překvapující odchod basisty Ivy.Dorian a Chai se ovšem nevzdávají a stále věří ve svou muziku.Ne nadarmo mají v repertoáru píseň Second Skin (druhá kůže).Do skupiny přijde Alicia Vayne a Ophelia Dax.

Tyto dvě dívky dodají Jesus on Extasy tu pravou jiskru.Sex, Rock'n'Roll a extáze-kapela je jako znovuzrozená! Úspěšně obráží německé kluby a v březnu minulého roku vydali album Holy Beauty, na kterém jsou už známé hity Alone a Assassinate Me.Nyní kapela vydala další cd s názvem Beloved Enemy.

Autor: yrenemyou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama